گواهی امنیتی SSL

گواهینامه امنیتی SSL کومودو

گواهینامه‌های گران قیمت امنیتی برای شرکت‌هایی با بودجه‌های بسیار کلان ایجاد می‌شوند. آنها به روش‌های تأیید امنیتی پیچیده‌تری نیاز دارند تا بتوانند سطح امنیتی خود را افزایش دهند. ما اطمینان دارید شما ترجیح می‌دهید یک لنز دوربین بهتر خریداری کنید تا هزینه یک گواهینامه امنیتی سطح بالا را پرداخت کنید. اگر یک https ساده تنها چیزی است که شما به آن احتیاج دارید، این گواهینامه امنیتی SSL ارزان قیمت بهترین انتخاب است.
گواهینامه امنیتی سطح اول کومودو به اعتبار سنجی پیچیده نیاز ندارد. قبل از آنها بتوانید لیوان آبی را پر کنید تا بنوشید این مراحل انجام شده است. (چیزی در حدود 5 الی 15 دقیقه) اما ممکن است شرکت کومودو بصورت تصادفی اعتبارسنجی تجاری اضافی از شما بخواهد. در چنین شرایطی گواهینامه فوق با کمی تأخیر و طبق زمانبندی کومودو فعال خواهد شد.
همه گواهینامه‌های امنیتی امنیت شما را فراهم می‌کنند، اما سطوح مختلفی از کدگذاری را شامل خواهند شد که در محدوده 40 الی 256 بیتی قرار می‌گیرند. اکثر مرورگرها/سیستم عامل‌ها در سطح 128 بیتی کار می‌کنند که طبق استانداردهای امنیتی کاملا ایمن هستند.
لطفا توجه داشته باشید ما پیش از پایان مدت زمان اعتبار گواهینامه به شما ایمیلی ارسال می‌کنیم تا فرآیند بروزرسانی گواهینامه را انجام دهید. پس ایمیل خود را بصورت زمانبندی شده بررسی کنید. قطعا هیچکس دوست ندارد یک محل غیر قابل اعتماد داشته باشد.
این گواهینامه بر اساس دامنه و زیر دامنه www فعال می‌شود و تنها برای دامنه اعلام شده و زیر دامنه www فعال می‌شود.(زیر دامنه‌های دیگر باید جداگانه گواهینامه برایشان خریداری شود) در صورتی که تمایل دارید یک گواهینامه با پشتیبانی از تعداد بیشتری زیر دامنه را خریداری کنید، در یک تیکت درخواست خود را اعلام فرمایید.